Inter Freight Sp. z o.o.

81-350 Gdynia
pl. Kaszubski 8
tel: 58 669 08 12
fax: 58 620 16 83

 

Inter Freight, jest spółką "joint venture" (50%) z Karl Geuther Group. Firma reprezentuje interesy takich operatorów jak: Grupa CSAV (w tym Montemar I Norasia) oraz oferuję przewozy jako NNVOCC. Inter Freight należy do grupy 4 spółek utworzonych przez firmę Inter Marine Sp z o.o., która jest jedną z pierwszych prywatnych agencji żeglugowych, która została zarejestrowana po politycznej transformacji kraju i osiągnęła status wiodącej prywatnej agencji żeglugowej w Polsce. Obecnie jest agencją pośrednictwa pracy z centrum szkoleń dla pracowników, jak również agencją liniową, portową i czarterującą. Dział handlowy firmy Inter Marine importuje ryby z Azji. Inter Marine reprezentuje również polskie przedsiębiorstwa handlowe na rynku chińskim i prowadzi usługi transportowo-logistyczne pomiędzy krajami Europy i Azji.

Oferujemy usługi w zakresie: planowania i realizacji rozwiązań logistycznych; lądowych i morskich, organizacji transportu w kontenerach po konkurencyjnych stawkach armatorskich, przedaży kontenerów.

 

Kontenery, transport morski, eksport kontenerów, import kontenerów, fracht morski, spedycja międzynarodowa, transport międzynarodowy, przewozy zamówienia, agenci okrętowi, załogowi, maklerzy morscy,