Firma Usługowo-Handlowa "Transmar" Marek Doroszkiewicz

87-875 Topólka
Topólka 119
tel: 664 700 662

 

Zakres usług firmy obejmuje transport krajowy i międzynarodowy. Specjalizujemy się w transporcie na terenie Polski i państw Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Usługi transportowe świadczymy z samochodami ciężarowymi do 4 ton.
Nasza firma dzięki doświadczeniu, które zdobyła w zakresie usług transportowych gwarantuje profesjonalną obsługę każdego klienta. Specjalizujemy się w przewozach ładunków uniwersalnych o wadze do 4,0 ton i pojemności do 10 europalet.

Zakres usług:
- transport krajowy
- transport międzynarodowy
- transport do 4,0 tony
- przewóz ładunków uniwersalnych oraz ładunków wymagających chłodzenia, mrożenia
- przewóz towarów
- załadunek towarów
- rozładunek towarów
- dostawy towarów

Zapewniamy realizacje pełnego procesu transportowego od momentu otrzymania zlecenia poprzez podjęcie ładunku u dostawcy i dostarczenie ładunku do odbiorcy. Zapewniamy także doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego środka transportu.
Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, licencje oraz ubezpieczenia do świadczenia usług transportowych w Polsce jak i za granicą.


- transport krajowy
- transport międzynarodowy
- transport do 4 t
- przewóz ładunków uniwersalnych
- przewóz towarów
- dostawy towarów
- załadunek i rozładunek towarów

Specjalizujemy się w przewozach ładunków uniwersalnych głównie w dostawach towarów.

 

transport krajowy, transport międzynarodowy, 4 tony, przewóz samochodów, przewóz towarów, przewóz ładunków uniwersalnych, załadunek towarów, transport 3, 5 tony, dostawy towarów, transport, bus, busy, zamrażarka, przeprowadzki, transport samochodowy,