Firma Turystyczno-Przewozowa "Wist" S.C. Wiesław Stawowski, Ewa Stawowska

31-305 Kraków
ul. Eliasza-Radzikowskiego 5
tel: 12 637 70 82
fax: 12 638 46 22

 

Pod nazwą "Trans Major - Wist" działają dwie firmy: Firma Turystyczno-Przewozowa "Trans Major" Wiesław Stawowski i Firma Turystyczno-Przewozowa "Wist" Ewa i Wiesław Stawowski. "Trans Major - Wist" działa na polskim rynku od 1990 roku i dysponuje taborem kilkunastu luksusowych autokarów i mikrobusów. Stała współpraca z mniejszymi przewoźnikami pozwala zwiększać ilość taboru adekwatnie do potrzeb rynku. Odbiorcami usług przewozowych są krajowe i zagraniczne biura podróży, zakłady pracy, wyższe szkoły i uczelnie. Przejazdy odbywają się zarówno na trasach krajowych jak i zagranicznych.

Wysoki standard usług zapewniony jest poprzez stale odnawiany tabor - w chwili obecnej najstarszy pojazd przeznaczony do przewozów międzynarodowych jest z 2005roku.. Autokary posiadają licencje na wszystkie kraje świata.

Autokary "Trans Major - Wist" obsługiwane są przez doświadczonych i miłych kierowców, dbających o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów. W zależności od potrzeb trasa przejazdu może być obsługiwana nawet przez trzech kierowców.

Standardowe wyposażenie autokarów to: uchylne siedzenia turystyczne, indywidualne nagłośnienie, nawiewy i oświetlenie nocne, klimatyzacja, wideo, WC, barek, lodówka. W okresie zimowym realizujemy wyjazdy autokarami wyposażonymi w szafy na narty.

Mając wieloletnie doświadczenie w działalności transportowej na rynku turystycznym jesteśmy w stanie dostosować się do życzeń nawet najbardziej wymagających klientów. Służymy pomocą oraz dokładną kalkulacją przy wyborze najkorzystniejszej trasy. Mamy nadzieję, że krótka prezentacja naszej formy spotka się z Państwa zainteresowaniem i zachęci do skorzystania z naszych usług.

Pod nazwą TRANS MAJOR - WIST działają dwie firmy: Firma Turystyczno-Przewozowa TRANS MAJOR Wiesław Stawowski i Firma Turystyczno-Przewozowa WIST Ewa i Wiesław Stawowski.

TRANS MAJOR - WIST działa na polskim rynku od 1990 roku i dysponuje taborem kilkunastu luksusowych autokarów i mikrobusów. Stała współpraca z mniejszymi przewoźnikami pozwala zwiększać ilość taboru adekwatnie do potrzeb rynku.

Odbiorcami usług przewozowych są krajowe i zagraniczne biura podróży, zakłady pracy, wyższe szkoły i uczelnie. Przejazdy odbywają się zarówno na trasach krajowych jak i zagranicznych.

Wysoki standard usług zapewniony jest poprzez stale odnawiany tabor - w chwili obecnej najstarszy pojazd przenaczony do przewozów międzynarodowych jest z 2005roku.. Autokary posiadają licencje na wszystkie kraje świata.

Autokary TRANS MAJOR - WIST obsługiwane są przez doświadczonych i miłych kierowców, dbających o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów. W zależności od potrzeb trasa przejazdu może być obsługiwana nawet przez trzech kierowców.

Standardowe wyposażenie autokarów to: uchylne siedzenia turystyczne, indywidualne nagłośnienie, nawiewy i oświetlenie nocne, klimatyzacja, wideo, WC, barek, lodówka. W okresie zimowym realizujemy wyjazdy autokarami wyposażonymi w szafy na narty.

Mając wieloletnie doświadczenie w działalności transportowej na rynku turystycznym jesteśmy w stanie dostosować się do życzeń nawet najbardziej wymagających klientów. Służymy pomocą oraz dokładną kalkulacją przy wyborze najkorzystniejszej trasy.

Autokary:
Neoplan Citylliner Vip
Man Lion Coach 2011
Man Lion Coach
Man Lion Coach
Scania Irizar Vip
Setra
Scania Irizar
Bova Futura
Mercedes Medio
Mercedes Vito
Volkswagen Passat
Mercedes Sprinter
Man

 

turystyczne agencje, biura podróży,