Firma Transportowo-Handlowa "Badora" S.C. Witold i Tomasz Badora

42-280 Częstochowa
ul. Festynowa 14 a
tel: 34 361 79 74
fax: 34 361 79 74

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę jako potencjalnego partnera. Na rynku istniejemy od 1992 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, bowiem załozycielami są bracia Witold i Tomasz Badora. Transport materiałów sypkich, to dziedzina, w której się specjalizujemy.

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwala nam działać szybko i profesjonalnie. Nasi Klienci są dla Państwa najlepszą gwarancją wysokiej jakości naszych usług. Naszą wizytówką jest stale rosnąca grupa zadowolonych Klientów.
Jeżeli szukają Państwo solidnej, pewnej i sprawdzonej firmy to zapraszamy do współpracy.

Firma "Badora" zajmuje się transportem materiałow sypkich, posiadamy wymagane licencje na wykonywanie transportu krajowego i międzynarodowego, ubezpieczenie OCP oraz zezwolenie na transport odpadów.

Dysponujemy ciągnikami siodłowymi marki MAN, FAF, Scania z naczepami samowyładowczymi o ladowności do 26 ton i objętości od 36 do 46m3. Na naszych naczepach oprócz materiałów sypkich możemy przewozić palety. Zatrudnieni przez nas kierowcy to wykwalifikowani specjaliści, z którymi posiadamy stały kontakt telefoniczny.

Dysponujemy ciągnikami siodłowymi marki MAN, DAF, SCANIA z naczepami samowyładowczymi o ładowności do 26 ton i objętości od 36 do 46m3. Na naszych naczepach oprócz materiałów sypkich możemy również przewozić palety. Zatrudnieni przez nas kierowcy to wykwalifikowani specjaliści z którymi posiadamy stały kontakt telefoniczny.

 

materiały sypkie, ciągniki siodłowe, transport odpadów, naczepy samowyładowawcze, transport samochodowy, spedycja,