Firma Kowalski Tomasz Kowalski

92-431 Łódź
ul. Ketlinga 13 /10
tel: 691 401 413

 

Oferujemy usługi transportowe na terenie woj. łódzkiego. Działamy szybko i profesjonalnie przy zachowaniu wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cenach. Ponadto wypożyczamy auta osobowe marki Opel, Mazda na okresy krótko i długoterminowe. Firma Kowalski powstała w 2009 r. i od tego momentu nieprzerwanie rozwijamy i podnosimy jakość oferowanych przez nas usług. Jesteśmy firmą prężną, która oferuje Państwu solidność i szybkość działania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów dostosowujemy ceny indywidualnie w zależności od świadczonej usługi.

Przeprowadzki, przewóz mebli, przewóz sprzętu AGD, transport samochodowy, wynajem aut osobowych, lawety, wynajem lawety, transport mebli, transport AGD, firma przewozowa Łódź, firma transportowa Łódź, szybka przeprowadzka, auta do wynajęcia, bezpieczny transport.

Firma Kowalski powstała w 2009 r i od tego czasu nieprzerwanie rozwijamy i podnosimy jakość naszych usług. Jesteśmy firma prężną, która oferuje solidność i szybkość działania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy wynajem aut osobowych na okresy długo i krótkoterminowe oraz transport mebli i sprzętu AGD.

 

Przeprowadzki, przewóz mebli, przewóz sprzętu AGD, transport, firmy transportowe, bezpieczne przeprowadzki, szybka przeprowadzka, wynajem aut osobowych, wypożyczanie aut, transport samochodowy,