Firma Handlowo-Usługowa "Globex-Bus" Zbigniew Mirosław Ciechanowski

82-100 Nowy Dwór Gd.
ul. Asnyka 1
tel: 55 247 29 61
fax: 55 247 29 61

 

Istniejemy na rynku przewozowym od 1993 r. Przez cały ten okres staramy się, aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Nasze atuty to: kilkunastoletnie doświadczenie w branży przewozów osobowych, solidność i dbałość o Klienta oraz elastyczność co do cen. Zatrudnieni w naszej firmie kierowcy charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami i niezbędnym doświadczeniem. Cechuje ich wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Nasze autokary są sprawne technicznie, zadbane i czyste, ponieważ bezpieczeństwo i komfort pasażerów są dla nas najważniejsze. Posiadany przez nas tabor sprosta wymaganiom najbardziej wymagającego klienta.

Posiadamy Systemy Nawigacji Satelitarnej GPS.

- Wynajem autokarów i mikrobusów: autokary klasy turystycznej 39-65 osobowe, mikrobusy 15-33 osobowe, mikrobusy/vany 7-9 osobowe, samochody osobowe do 5 miejsc.
- Linia regularna relizujemy przewozy osób na trasie Elbląg - Gdańsk - Berlin ZOB - Berlińskie lotniska Tegel i Schonefeld. W styczniu 2011 podpisaliśmy porozumienie o współpracy z firmą EST Sp. z o.o., dzięki temu nasza oferta została wzbogacona o: Hamburg, Bremen i Bremerhaven.
- Transfery: Realizujemy transfery dla grup zorganizowanych.

Oferujemy indywidualne i grupowe przejazy komfortowymi autokarami marki Neoplan, Mercedes, Setra, Bova, MAN. Współpracujemy z wieloma zaufanymi przewoźnikami, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć grupy do kilkuset osób.

 

Przewozy autokarowe, przewóz osób, wynajem autokarów, mikrobusów, autokary, mikrobusy, minibusy, autobusy, usługi przewozowe, usługi autokarowe, przewozy pracowników, Berlin, Hamburg, Bremę, Bremerhaven, Tegel, Schonefeld, przewozy autokarowe,