Fastair Cargo

02-148 Warszawa
ul. 17 Stycznia 32
tel: 22 868 21 43
fax: 22 576 40 91

 

FASTAIR CARGO specjalizuje się w transporcie i spedycji lotniczej, oferując swoje usługi związane ze wszelkimi czynnościami występującymi wokół tego transportu. W szczególności odbiór/dostawa towaru do/z lotniska, usługi agencji celnej, ubezpieczenie, awizacje, dokumentacje, magazynowanie, międzynarodowy fracht lotniczy.

Częstym rodzajem dostaw jest baza "door-to-door", tzn. odbiór towaru od drzwi kontrahenta i dostarczenie go do drzwi odbiorcy. Dla realizacji tego typu dostaw nasza firma ma ustanowione przedstawicielstwa w rożnych krajach na świecie.
W zależności od potrzeb klientów jesteśmy do dyspozycji na każdym odcinku transportu, zarówno "door-to-door" jak i "door-airport", "airport-door" czy "airport-only".
Natomiast jako przedsiębiorstwo transportowe posiadamy własne środki transportu drogowego dzięki czemu może oferować dostawy szybko, bezpiecznie i tanio.

Firma FASTAIR CARGO jest międzynarodowym i doświadczonym spedytorem lotniczym oferującym usługi na wysokim poziomie dla biznesu o międzynarodowym zasięgu. Posiada swoje miejsce na rynku spedycyjnym w kraju jak i na świecie, ze specjalizacją w transporcie lotniczym. Będąc członkiem Światowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych posiada umowy z liniami lotniczymi na sprzedaż frachtu, co pozwala nam oferować klientom korzystne stawki transportu lotniczego.

transport lotniczy, przesyłki lotnicze, spedycja lotnicza, spedycja morska, dostawa towaru door to door, szybki transport, spedycja międzynarodowa, międzynarodowa spedycja

 

transport lotniczy, przesyłki lotnicze, spedycja lotnicza, spedycja morska, dostawa towaru door to door, szybki transport, spedycja międzynarodowa, międzynarodowa spedycja, spedycja - międzynarodowa, spedycja - lotnicza,