Fastair Cargo

02-148 Warszawa
ul. 17 Stycznia 32
tel: 22 868 21 43
fax: 22 576 40 91

 

Firma FASTAIR CARGO jest międzynarodowym i doświadczonym spedytorem lotniczym, morskim oraz drogowym, oferującym usługi na wysokim poziomie dla biznesu o międzynarodowym zasięgu. Posiada swoje miejsce na rynku spedycyjnym w kraju jak i na świecie, ze specjalizacją w transporcie lotniczym.

Jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych do którego należą linie lotnicze i doświadczeni spedytorzy spełniający wysokie kryteria jakości.

Posiada w dawnym rozumieniu uprawnienia agencji celnej i dostęp do zgłoszeń celnych drogą elektroniczną WebCel.

FASTAIR CARGO specjalizuje się w transporcie i spedycji lotniczej, oferując swoje usługi związane ze wszelkimi czynnościami występującymi wokół tego transportu. W szczególności odbiór/dostawa towaru do/z lotniska, usługi agencji celnej, ubezpieczenie, awizacje, dokumentacje, magazynowanie, międzynarodowy fracht lotniczy.

Częstym rodzajem dostaw jest baza "door-to-door", tzn. odbiór towaru od drzwi kontrahenta i dostarczenie go do drzwi odbiorcy. Dla realizacji tego typu dostaw nasza firma ma ustanowione przedstawicielstwa w rożnych krajach na świecie.

W zależności od potrzeb klientów jesteśmy do dyspozycji na każdym odcinku transportu, zarówno "door-to-door" jak i "door-airport", "airport-door" czy " airport-only".

Natomiast jako przedsiębiorstwo transportowe posiadamy własne środki transportu drogowego dzięki czemu może oferować dostawy szybko, bezpiecznie i tanio.

Firma FASTAIR CARGO jest międzynarodowym i doświadczonym spedytorem lotniczym oferującym usługi na wysokim poziomie dla biznesu o międzynarodowym zasięgu. Posiada swoje miejsce na rynku spedycyjnym w kraju jak i na świecie, ze specjalizacją w transporcie lotniczym. Będąc członkiem Światowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych posiada umowy z liniami lotniczymi na sprzedaż frachtu, co pozwala nam oferować klientom korzystne stawki transportu lotniczego.

FASTAIR CARGO specjalizuje się w transporcie i spedycji lotniczej, oferując swoje usługi związane ze wszelkimi czynnościami występującymi wokół tego transportu.

Polskie Linie Lotnicze
Lufthansa
Scandinavian Airlines
Royal Dutch Airlines
United Parcel Service
British Airways
Swiss International Airlines
Alitalia
Finnish Airlines
Turkish Airlines
Air France
Aeroflot Russian Airlines

 

spedycja lotnicza, transport lotniczy, cargo, airfreight, spedycja morska, transport morski, spedycja międzynarodowa, transport międzynarodowy, agencja celna, transport drogowy, lotnicze, air cargo, przesyłki lotnicze, dostawy door to door, spedycja - lotnicza, spedycja - międzynarodowa,