F.H.U.T. "Bacatrans" mgr Jacek Bieszczad

39-200 Dębica
ul. 1 Maja 1 (Pion Logistyki pok. nr 6)
tel: 14 658 49 11
fax: 14 658 49 14

 

Nasza firma transportowa jako wartość nadrzędną stawia sobie rzetelność wykonywanych usług i bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku. Gwarantujemy Panstwu, że zlecając nam wykonanie zadania, będziecie mogli przekonać się o naszej solidności oraz fachowości w realizacji zleceń. Gwarancją usług na najwyższym poziomie są wykwalifikowani kierowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Nasza oferta stanowi idealne zaplecze transportowe zarówno dla małych i średnich firm jak również dla klientów indywidualnych. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie! Każde zlecenie transportu rozpatrujemy indywidualnie, dobierając odpowiedni środek transportu, analizując je pod względem rodzaju materiału, ciężaru właściwego ładunku, sposobu załadunku i wyładunku, ograniczeń dojazdu na miejsce wyładunku, wymagań specjalnych. Pracujemy na terenie kraju jak i za jego granicami. Ufamy, że podjęcie współpracy z naszą firmą przyniesie korzyści dla obu stron i przyczyni się do wypracowania wielu sukcesów.

Zapraszamy do skorzystanie z usług naszego warszatatu samochodowego. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Dębica, ul. Kościuszki 17
tel. 503 504 530, 516 148 171
serwis@bacatrans.pl


specjalizacja IVECO

FIRMA ISTNIEJE OD 2002 R,GŁÓWNIE ZAJMUJEMY SIE TRANSPORTEM KRAJOWYM DROBNICOWYM JAK I CAŁOPOJAZDOWYM,CHARAKTERYZUJE NAS SŁOWNOŚĆ JAK I TERMINOWOŚĆ CO POZWOLIŁO ZDOBYĆ NAM ZAUFANIE U WIELU FIRM PRODUKCYJNYCH JAK I SPEDYCYJNYCH,,SWIADCZYMY KOMPLEKSOWE USŁUGI SPEDYCYJNE,,POSIADAMY ZRÓŻNICOWANY TABOR CO POZWALA BYĆ NAM ELASTYCZNYMI W KAŻDEJ SYTUACJI,, ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

ZAPRASZAMY DO NOWOOTWARTEGO WARSZTATU SAMOCHODOWEGO , OFERUJEMY USŁUGI NA NAJWYZSZYM POZIOMIE , SPECJALIZACJA IVECO !!!

 

transport, spedycja, przewóz towarów, mechanika samochodowa, transport zagraniczny, przeprowadzki, serwis opon, wulkanizacja, transport krajowy, transport drobnicowy, serwis, iveco, daf, magazynowanie towarów, warsztat, mechanik, transport samochodowy, spedycja - samochodowa,