"Eurotrans" Sp. z o.o.

30-732 Kraków
ul. Mierzeja Wiślana 6
tel: 12 653 27 40
fax: 12 653 28 91

 

* Transport.

Nasza firma specjalizuje się w przewozie ładunków nienormatywnych. Posiadany sprzęt pozwala na przewóz konstrukcji i urządzeń, których nie jest w stanie przewieźć większość przewoźników. Największe ładunki przewożone w ostatnim czasie to elementy o szerokości do 4,5 m, wysokości do 3,5 m długości do 18 m i ciężarze do 50 ton. Posiadamy również tabor pomocniczy w postaci samochodów dostawczych do 3,5 tony.

* Usługi żurawiami.

Firma nasza wykonuje prace montażowe i demontażowe żurawiami samojezdnymi o udźwigu do 40 ton. W połączeniu z możliwością dowozu wszelkich konstrukcji i innych podzespołów stwarza to szeroki wachlarz usług.

*Specjalistyczny serwis cementacyjny.

W ramach usług specjalistycznych świadczymy usługi sprzętem cementacyjnym. W jego skład
wchodzą agregaty i zasobniki. Pierwsze to zabudowane na podwoziu samochodowym wysokociśnieniowe
pompy, zaś drugie to pojemniki dowożące na plac budowy mieszanki cementowe. W całości tworzą zestaw do zatłaczania mieszanek cementowych pod dużym ciśnieniem (np. wykorzystywany w wierceniach do zatłaczania mieszanki do 2 kilometrów w głąb ziemi). Maksymalne ciśnienie robocze pomp to 320 at. oraz maksymalna wydajność 1,1m3/min.

* Usługi warsztatowe - naprawy.

W naszym warsztacie świadczymy usługi w zakresie napraw i remontów samochodów ciężarowych. Wykonujemy również przeglądy przedrejestracyjne wszystkich samochodów ciężarowych, przyczep i naczep oraz naprawy żurawi samojezdnych łącznie z przygotowaniem do odbioru przez UDT.

* Usługi poza granicami kraju.

W ramach świadczonych usług transportowych wykonujemy przewozy nienormatywne na terenie całej Europy. Posiadamy stałe zezwolenia na terenie Niemiec oraz Austrii. Obsługujemy również prace kontraktowe (wykonywaliśmy obsługę żurawiami oraz sprzętem cementacyjnym na terenie Litwy, Ukrainy, Kazachstanu, Ghany itp.). Spółka posiada również kontrakt na transport materiałów sypkich silosami z Francuską firmą Citernord.Firma "Eurotrans" Sp. z o.o. działa od 01.12.2000 roku jako samodzielna spółka. Jest kontynuatorem pięćdziesięcioletniej działalności Zakładu Transportowo - Sprzętowego PNiG Kraków Sp. z o.o. Spółka obsługuje firmy wiertnicze oraz inne dziedziny przemysłu np. budownictwo (przewóz ciężkich maszyn i urządzeń budowlanych).

 

transport samochodowy, transpory, przewóz ładunków nienormatywnych, przewóz konstrukcji, przewóz urządzeń, samochody dostawcze, transport nadgabarytowy,