Eurologistic Tomasz Wac

80-335 Gdańsk
ul. Szyprów 9 d/9
tel: 58 554 65 63
fax: 58 554 65 63

 

Firma Eurologistic działa na rynku od 1999 roku jako firma transportowa na terenie Polski oraz całej Europy. Dysponujemy 10-cioma pojazdami marki Mercedes-Benz, DAF o ładowności od 3 do 25 ton. Od 2004 roku zajmujemy się również sprzedażą i naprawą Palet Drewnianych. Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój, dlatego od 2010 roku poszerzyliśmy Naszą ofertę o serwis wulkanizacyjny. Dzięki wieloletnim doświadczeniom i możliwościami, jakimi dysponujemy zapewniamy gwarancję Naszych usług.

Zachęcamy do współpracy.

* Palety
Oferujemy Państwu usługi w zakresie: skupu, sprzedaży i naprawy palet drewnianych, nadstawek do palet typu Dusseldorf oraz Gitterbox.

Skupujemy:
- europalety nowe, używane gatunek I i II oraz uszkodzone,
- palety przemysłowe o wymiarach 1200x800mm, 1200x1000mm, 1200x1200mm i nietypowe,
- nadstawki do palet.

Realizujemy sprzedaż wymienionego asortymentu wg. indywidualnych zamówień. W ofercie mamy również palety nowe. Prowadzimy handel opakowaniami z tworzyw sztucznych. Towar możemy dostarczyć własnym transportem.

* Wulkanizacja
W branży wulkanizacyjnej pracujemy od roku prowadząc sprzedaż opon nowych, używanych, jak też punktu wymiany oleju oraz klocków hamulcowych. Od tego czasu pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Bardzo ważna jest dla nas właściwa i sprawna obsługa. Wybierając naszą ofertę otrzymacie Państwo w pełni profesjonalną obsługę w atrakcyjnych cenach, a co najważniejsze wymiana jest realizowana ekspresowo o czym świadczy stale poszerzające się grono stałych Klientów. Misją naszej firmy jest dawanie Państwu zadowolenia, to nasz priorytet.

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z szybkiej, profesjonalnej i uprzejmej obsługi.

Oferujemy:
• Wymiana i sprzedaż opon
• Osobowe, Ciężarowe, Specjalistyczne
• Naprawy opon na gorąco
• Sezonowe przechowywanie opon
• Klimatyzacja, Diagnostyka Komputerowa
• Wymiana oleju oraz filtrów oleju
• Wymiana klocków hamulcowych

* Transport
Świadczymy usługi na terenie Polski oraz całej Europy.
Dysponujemy 10-cioma pojazdami marki Mercedes-Benz, DAF o ładowności od 3 do 25 ton.
W Naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę uprawnioną do przewozu rzeczy, żywności oraz ładunków ADR.

Organizujemy Transport drobnicowy i całopojazdowy.

Mamy zainstalowane innowacyjne systemy GPS do zarządzania, lokalizacji i monitoringu przewozów.

Wszelkie przewozy naszymi pojazdami realizowane są na podstawie konwencji CMR, Prawa Przewozowego oraz kodeksu prawa cywilnego.

Pirelli, Kleber, Good Year, Michelin.
DSV, Röhling Suus Logistic oraz Spedimex.

 

Mobilny serwis opon ciężarowe, przemysłowe, specjalistyczne, wulkanizacja tir, bus, osobowe, opony nowe i używane, ciężarowe i, tłumiki, oleje, hamulce, klimatyzacja, pomoc drogowa, transport krajowy i międzynarodowy pojazdami od 2t-24t, plandeki, kontenery, izotermy, skup i sprzedaż palet, mobilny serwis, opony ciężarowe, opony przemysłowe, opony - serwis,