Euro24 S.C. R. Żyliński A. Walc

35-505 Rzeszów
ul. Krośnieńska 22 /7A
tel: 17 859 20 01
fax: 17 859 20 01

 

Staramy się maksymalnie dopasować do potrzeb Klientów tworząc elastyczną ofertę w zakresie expressowych usług transportowych poszerzona o indywidualną, niestandardową usługę Critical Express Delivery.
Ściśle współpracujemy z sektorami biznesowymi, gdzie czas ma ogromne znaczenie. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość i profesjonalna realizację każdego zlecenia według naszych priorytetów:
Szybkość – dostępność przez 24 godziny na dobę, profesjonalne zarządzanie i nowoczesna, regularnie serwisowana flota zapewniają maksymalne skrócenie czasu reakcji na potrzeby Klienta.
Terminowość – kompetentny i wykwalifikowany personel czuwa nad terminowym realizowaniem zleceń mając do pomocy system monitoringu Euro24online
Bezpieczeństwo – pełny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych połączony z wysokim OCP przewoźnika sprawi, iż każdy Klient poczuje bezpieczny komfort korzystania z naszych usług.

Usługi standardowe:
* ekspresowe dostarczanie przesyłek w systemie „door to door”, do wagi 1500 kg na terenie Polski w czasie 12-18h
* ekspresowe dostarczanie przesyłek w systemie „door to door” do wagi 1500 kg na terenie całej Europy w czasie 12-72h

Usługi niestandardowe
* ekspresowy transport w sytuacjach nieprzewidywalnych, awaryjnych, często bezpośrednio n produkcje „Critical Express Delivery” charakteryzujący się dostawą najszybciej jak jest to możliwe (ASAP) – do wagi 1500 kg (mx 8 europalet) na terenie całej Europy.

 

Międzynarodowe przesyłki, przesyłki terminowe, transport międzynarodowy, transport samochodowy,