"Energo-Gaz" Spółka z o.o.

26-200 Końskie
ul. Ceramiczna 1
tel: 41 372 66 64
fax: 41 372 66 64

 

Działamy na rynku lokalnym od ponad 12 lat. Rzetelnie wypełniamy obowiązki publicznoprawne i jednocześnie skutecznie, ku zadowoleniu kontrahentów realizujemy zadania w zakresie przewozów kolejowych oraz obsługi wagonów kolejowych.
Energo-Gaz realizując zadania statutowe pozytywnie i szybko, w interesie swoich klientów, reaguje na wszelkie zmiany na rynku transportu towarów koleją, na którym ma mocną, ugruntowaną pozycję.
Energo-Gaz uzupełniająco do transportu koleją świadczy również usługi transportem samochodowym.

Świadczymy usługi w zakresie;
- transportu kolejowego
- transportu kolejowego w połączeniu z transpotrem samochodowym
- ładujemy wagony i kontenery samochodowe towarem na eksport. Towar przywozimy samochodami z poszczególnych firm, ładujemy na wagony, climy i nadajemy wagony na PKP.
- rozładowujemy całe składy wagonów z towarem (materiały sypkie: glina, skaleń) potrzebne poszczególnym zakładom do produkcji. Przeładunki z wagonów na samochody za pomocą suwnicy i koparki wykonujemy zgodnie z zapotrzebowaniem. Towar z importu z wagonów dostarczamy prosto do klienta.

 

transport kolejowy, transport samochodowy, ładowanie wagonów, ładowanie kontenerów samochodowych, rozładunek wagonów z towarem,