"Elpo" Firma Usługowa Wiesław Tusk

80-299 Gdańsk
ul. Gnieźnieńska 16
tel: 502 503 996
fax: 58 625 92 43

 

Oferta Firmy Usługowej ELPO obejmuje usługi związane z zastosowaniem hydrauliki siłowej tzn. zestawów cylindrów hydraulicznych o różnym udźwigu i gabarytach przy specjalistycznych pracach związanych z przemieszczaniem sztuk ciężkich, podnoszeniem przesuwaniem i usytuowaniem w wyznaczonych miejscach.

Wykonujemy między innymi:
- podnoszenie przęseł mostów betonowych i stalowych w czasie remontu łożysk,
- podnoszenie lub opuszczanie sztuk ciężkich wielkogabarytowych przy przeładunkach lub rozładunkach,
- testy obciążeniowe konstrukcji stalowych i ważenie sztuk ciężkich,
- przesuwanie sztuk ciężkich i umieszczanie ich w wyznaczonym miejscu (fundamentowanie), np. na terenie hal przemysłowych,
- prace wymagające rozwiązywania problemów związanych z zastosowaniem dużych sił.

Firma ELPO istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów związanych z przemieszczaniem sztuk ciężkich, stosując systemy hydrauliki siłowej. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z przemieszczaniem ładunków wielkogabarytowych i ciężkich w trzech płaszczyznach.
Swoje usługi wykonujemy na terenie portów morskich, wyładowaniach PKP, hal produkcyjnych, na mostach drogowych i kolejowych, na przyczółkach rzek.
Posiadamy modele cylindrów hydraulicznych, które można zastosować w miejscach o bardzo ograniczonej powierzchni roboczej. Wszystkie cylindry mogą pracować w dowolnej pozycji, co zwieksza możliwość ich wykorzystania do podnoszenia, rozpierania, wypychania i ciągnięcia. Posiadane cylindry mogą być łączone w dowolne systemy, które zwiększają stabilność układu i siłę w zależności od potrzeb.

 

transport, przeładunki, fundamentowanie, podnoszenie, transport nadgabarytowy,