Dyliżans-Bus Przewóz Osób J. Szubert

97-420 Osiny
Osiny 23
tel: 602 719 690
fax: 44 631 83 23

 

Nasza firma od 1990 roku oferuje usługi w zakresie komfortowego i bezpiecznego przewozu osób. Od samego początku priorytetem firmy było spełnianie warunków i wymogów stawianych przez naszych klientów. Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty na prowadzenie transportu krajowego i międzynarodowego, wiedzę logistyczną oraz doświadczenie, które z roku na rok pozwoliło powiększać nasz tabor o coraz nowsze i bezpieczniejsze pojazdy. W trosce o bezpieczeństwo wszystkie pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne. Przestrzegamy przepisów dotyczących ograniczeń czasu pracy kierowców. Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie w ruchu międzynarodowym oraz wysoką kulturę osobistą.

Do oferty samochodów dla pary młodej dołączyło Audi A6.

Świadczymy usługi z zakresu komfortowego i bezpieczenego przewozu osób na terenie kraju i poza jego granicami.

Przewozy krajowe i zagraniczne autobusami, busami od 9 - 50 osób.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się londyńska taksówka, która często wybierana jest jako samochód dla pary młodej.

Taksówka, ze względu na swój kształt jest czymś niecodziennym na naszych drogach, a ponadto świetnie się prezentuje. Posiadamy dwie lońdyńskie taksówki. Jedna w kolorze czarnym, a druga dwukolorowa.

Z usług naszych przewozów korzystają taki firmy jak: PGS SKRA Bełchatów, Knauf Bełchatów.

 

Przewóz osób, wynajem autobusów, wynajem busów, samochody do ślubu, auta ślubne, krajowy przewóz osób, łódzkie, london taxi, przewozy autoakrowe, międzynarodowy przewóz, przewozy autokarowe, wesela - sale, organizacja,