"Driver" Usługi Transportowe Rafał Krajewski

87-522 Ostrowite
Ostrowite 13 a
tel: 509 669 173

 

Firma UT DRIVER Rafał Krajewski zajmuje się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym. Świadczymy usługi zarówno dla małych, jak i średnich firm. Jesteśmy dla wielu renomowanych firm zaufanym środkiem transportu. Kładziemy ogromny nacisk na zabezpieczenie powierzonego nam towaru i dlatego nasza firma posiada niezbędne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika, w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. Nasze ładunki przewożone są nowym środkiem tobaru oraz wykwalifikowanymi kierowcami z wieloletnią praktyką. Jeździmy po całym kraju, jak i europie. W szczególności obsługujemy kraje: Niemcy, Belgia, Holandia, Francjia, Hiszpania oraz Włochy.

Firma UT DRIVER Rafał Krajewski skupia sie na świadczeniu usług transportowo-spedycyjnych, takim taborem jak: transport do 1,5 tony na terenie kraju jak i UE, oraz dostawami door to door. transport do 3 ton, transport do 7,5 tony, transport do 10 ton, do 24 ton. Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającej sie branży transportowej dodatkowo rozszerzyliśmy usługę o " Linie Drobnicowe" posiadamy własną linie drobnicową na terenie kraju jak i regularną sieć połączeń w UE.

Firma UT Driver Rafał Krajewski skupia się na świadczeniu usług transportowo-spedycyjnych. Transport do 1,5 tony na terenie kraju jak i UE. Transport 3 ton, transport do 7,5 tony, transport do 10 ton , do 24 ton.

 

Transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycja, spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa, kujawsko-pomorskie., transport samochodowy,