"Dębicki" Firma Usługowo-Handlowa Zygmunt Dębicki

55-300 Środa Śl.
ul. Wiejska 1 a
tel: 71 317 37 47
fax: 71 317 37 47

 

Nasza firma została założona w 1992 i od początku naszej działalności zajęliśmy się transportem międzynarodowym. Skupiliśmy się głównie na transporcie materiałów budowlanych i komponentów do ich produkcji. Solidność, jaką wykazaliśmy się od początku naszej działalności, pozwoliła nam na rozwój firmy i rozszerzenie palety usług dla kolejnych gałęzi przemysłu.

W roku 1997 powiększyliśmy nasz tabor o samochody dostawcze i zaczęliśmy świadczyć transport expressowy. Zawsze dotrzymany termin dostawy stał się naszym znakiem firmowym, co pozwoliło na nawiązanie współpracy z przemysłem Automotiv, dla którego szybkość dostawy jest warunkiem współpracy. Usługi, które świadczymy zawsze były, i są na najwyższym poziomie, co gwarantowało obsługiwanym klientom wywiązywanie się z kontraktów.

Od 2003 stopniowo wymieniamy tabor na pojazdy o najwyższych normach ekologicznych.

W 2007 roku rozwój naszej floty spowodował konieczność budowy większej bazy transportowej. W tym przypadku postawiliśmy na najnowsze technologie, został założony monitoring cyfrowy z zapisem danych, wspomagany przez 24h ochronę obiektu. Tak wyposażona baza pozwala nam na zagwarantowanie pełnej ochrony powierzonego nam ładunku.

Obecnie, tak jak od początku naszej działalności, koncentrujemy się na transporcie międzynarodowym. Pojazdy, które posiadamy w ofercie pozwalają nam na szybki transport ładunku do 3,5 tony, jak również transport ograniczony przepisami pracy kierowcy AETR do 5,5tony i 24ton. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Unię Europejską.

Usługi, które wykonujemy charakteryzują się zawsze terminowością dostaw oraz dbałością o powierzony nam towar, co mamy nadzieję zaprezentować Państwu świadcząc nasze usługi.

 

transport krajowy, transport międzynarodowy, transport samochodowy,