"Cas-Car" Pomoc Drogowa

05-090 Janki
ul. Mszczonowska 74
tel: 502 209 659

 

Firma nasza istnieje na rynku od 1999 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą pojazdów w zakresie napraw powypadkowych, likwidacji szkód komunikacyjnych, holowania, pomocy drogowej oraz parkingu strzeżonego dla firm oraz osób prywatnych. Nasza praca jest naszą pasja i sprawia nam przyjemność dlatego, każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością niezwłocznie je realizując. Nasze doświadczenie w transporcie samochodowym zapewnia komfort i satysfakcję naszych klientów dlatego w celu zapewnienia bezpieczeństwa i gwarancji jakości wszystkie przewożone przez nas samochody objęte są ochroną ubezpieczeniową.

Szybko, profesjonalnie i zawsze na czas holowanie pojazdów. Nasza praca jest naszą pasja i sprawia nam przyjemność dlatego, każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością niezwłocznie je realizując.

 

pomoc drogowa, holowanie, autoholowanie, naprawy powypadkowe, blacharka, lakiernictwo, złomowanie samochodów, autozłom, odbiór od klienta, transport samochodowy, samochody - blacharstwo, lakiernictwo,