Big-Transport

81-155 Gdynia
ul. Dąbka 249 B/2
tel: 508 051 425
fax: 58 625 07 96

 

Nasza firma zajmuje się transportem drogowym drobnicowym jak i mało gabarytowym na terenie Kraju jak i Unii Europejskiej.

Firma Usługowa rozpoczął działalność w 2003 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza ze stuprocentowym kapitałem polskim. W początkowym okresie firma specjalizowała się w doręczaniu przesyłek miejskich i krajowych pojazdami do 3,5t DMC. Zmieniło się to w 2004 roku, kiedy rozpoczęto współpracę z firmami z charakterem dystrybucji lokalnej, co pozwoliło oferować usługi lokalne i krajowe w pełnym zakresie.

W listopadzie 2006 roku rozpoczęliśmy współprace ze spedycjami międzynarodowymi, co dało nam na otwarcie dodatkowej oferty międzynarodowej.

W 2007 roku została podjęta decyzja o zwiększeniu posiadanego taboru pojazdów od 3,5t DMC i powyżej w celu sprostowania wyznaczonych nam zadań przez klientów dystrybucyjnych i spedycyjnych.

W listopadzie 2008 roku dzięki pozyskaniu zaufania naszych dotychczas obsługiwanych klientów, zostało zrealizowane przedsięwzięcie zmiany taboru na nowy. Dzięki takim przedsięwzięciom staramy się być nie zawodni i konkurencyjni w naszej branży.

Nasza firma zajmuje się transportem drogowym drobnicowym jak i mało gabarytowym na terenie Kraju jak i Unii Europejskiej

 

transport, transport międzynarodowy, przewóz towarów, spedycja, plandeki, trójmiasto, usługi transportowe, transport krajowy, duże auta, przewóz, transport samochodowy,