Auto Mag

02-823 Warszawa
ul. Osmańska 5
tel: 608 028 000
fax: 22 499 67 01

 

Firma AUTO MAG rozpoczęła działalność w listopadzie 1993 roku. Pierwszym samochodem był DAF, a pierwszą firmą dla której świadczyliśmy usługi był Transforwarding Polska - Spedycja.To dzięki tej firmie, poznaliśmy jak działają agencje celne i jak należy je obsługiwać. W ciągu tak długiego okresu funkcjonowania na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie transportowe. Zostało ono poparte kontraktami z wieloma firmami produkcyjnymi o najwyższych światowych standardach.

Fakt, że potrafimy sprostać ich oczekiwaniom jest dla nas dodatkową motywacją do podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Rozwój naszej firmy podporządkowaliśmy wymogom stawianym polskim firmom transportowym przez Unię Europejską oraz Naszego ustawodawcę:
(Ustawa z dnia 06.09.2001 r. - Dz. Ustaw Nr 125 poz. 1371)
• Koncesja na świadczenie usług w ruchu krajowym i międzynarodowym
• Certyfikat kompetencji zawodowej
• Spełnianie przez każdy z pojazdów Ekologicznych Norm EURO.
• Zabezpieczenie finansowe na każdy posiadany samochód (od 01.01.2003 r. zabezpieczenie to będzie wynosiło 6000 EURO na pierwszy samochód oraz 2000 EURO na każdy następny)

Raflatac Polska Sp. z o.o. - wiodący na rynku krajowym producent papieru samoprzylepnego.
Cargoforte Sp. z o.o - wyłącznego przedstawiciela Uti jednej z największych o zasięgu globalnym sieci spedycyjnych świata.

W ciągu tych lat wykonywaliśmy także usługi dla takich firm jak Bantex Poland, International Paper, Rzeczpospolita, P&O European Polska Sp. z o.o., Nordisk, Avis i wielu innych firm. Firmy te posiadają ugruntowaną pozycję nie tylko na rynku polskim, są potentatami w swoich branżach.

Działalność naszej firmy obejmuje przede wszystkim transport krajowy drogowy i transport międzynarodowy. Posiadamy do dyspozycji zarówno samochody o ładowności 24 ton jak i samochody dystrybucyjne do przewozu mniejszych i lżejszych ładunków. Samochody posiadają windy samo załadowcze . Są to kontenery, izotermy i plandeki. Do Państwa dyspozycji w firmie Auto Mag mamy wykwalifikowany zespół pracowników, który gotowy jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie.

Wszyscy nasi kierowcy posiadają telefony komórkowe dzięki czemu możemy szybciej reagować na pojawiające się zmiany. Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych, aby transport Państwa towarów był bezpieczny i szybko ł do celu.

Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę usług transportowych i dostosować ją do Państwa potrzeb.

DAF 95xf (mega)
Scania 194 (winda)
Volvo FL 7 (winda)
DAF 95 (winda)
DAF 85 (winda)
DAF 75 (winda)
DAF 65 (winda)
MAN 8 150 (winda)
Mercedes 814 (winda)
Volkswagen LT
Mercedes Sprinter 412
Iveco 50
Sprinter 50 (winda)
Iveco 40 (winda)
Iveco 35-10 (winda)

 

transport samochodowy, przeprowadzki,