Arkadia S.C. Usługi Pogrzebowe Kazimiera Nikiel Józef Nikiel

50-073 Wrocław
ul. św. Antoniego 26
tel: 71 346 01 23
fax: 71 346 01 23

 

Załatwianie wszelkich formalności pogrzebowych zgodnie z życzeniem Klienta: akty zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego, rozliczenie z ZUS i KRUS bezgotówkowo, wyrobienie karty zgonu w przychodni, przewozy zmarłych z mieszkań, hospicjów, domów pomocy społeczneji szpitali przez całą dobę. Przy kompleksowej usłudze pogrzebowej nie pobieramy dodatkowych opłat za korzystanie z chłodni. Przewozy karawanowe (międzynarodowe). Wykonywanie konduktów pogrzebowych (nowoczesny Mercedes Vito oraz Volkswagen).

Kompleksowe usługi pogrzebowe
- załatwianie wszystkich formalności związanych z pochówkiem (ZUS, USC)
- pełna obsługa ceremoni pogrzebowych (cmentarze komunalne i parafialne)
- przewozy na terenie kraju i za granicę
- wieńce, kompozycje kwiatowe

Bezgotówkowa organizacja pogrzebów.

Zakład pogrzebowy Arkadia powstał w 1990 roku, jako jedna z pierwszych firm oferująca kompleksowe usługi pogrzebowe. Wrocławskie centrum (a dokładnie ulica Świętego Antoniego) wśród szumu miasta i zgiełku ulic, znalazło stosowne, dyskretne miejsce dla naszej siedziby.
Czerpiąc wiedzę z doświadczenia, przez lata wypracowaliśmy wysoki standard organizacji usługi pogrzebowej. Oprócz tradycyjnych pogrzebów w obrządku rzymsko-katolickim, możemy przeprowadzić ceremonię pogrzebową zgodną z wolą i przekonaniami Zmarłego oraz dobrać odpowiednią formę pochówku.


Chcielibyśmy przestrzec Państwa przed oszustami podszywającymi się pod pracowników Arkadii. Nie dajcie się Państwo zwieść ludziom, którzy wykorzystując naszą wypracowywaną przez lata reputację, w imieniu Arkadii oferują usługi pogrzebowe. Arkadia jest jedna, z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Św. Antoniego 26. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, co do tożsamości ludzi przedstawiających się za naszych pracowników, prosimy o kontakt telefoniczny.

W naszej ofercie posiadamy duży wybór trumien, urn i wieńców. Starannie dbamy, by akcesoria pogrzebowe, które Państwu oferujemy były najwyższej jakości, stosownie dobrane do powagi sytuacji.

 

usługi pogrzebowe, zakład pogrzebowy, całodobowy transport zmarłych, kremacja zwłok, trumny, urny, odzież żałobna, wieńce, pogrzeb, wiązanki, nekrologi, organizacja styp, obrazki okolicznościowe, obsługa fotograficzna i muzyczna, akty zgonu, kompozycje kwiatowe, klepsydry, przewozy autokarowe, pochówek, pogrzebowe usługi,