Alwina-Trans Sp. z o.o. Dudek Salwa

26-050 Goleniawy
Goleniawy 62 a
tel: 667 744 600

 

Firma transportowa ALIWNA-TRANS sp. z o.o. została założona w roku 2008. Jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Cechuje nas duża elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, konsekwentność w działaniu, profesjonalna obsługa klienta ukierunkowana na jakość oferowanych usług.
Nasza działalność opiera się na świadczeniu usług transportowych i spedycyjnych, skierowanych do dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych, instytucji oraz biur.

Centrala firmy mieści się w Kielcach. To tam prowadzona jest kompleksowa obsługa transportu międzynarodowego. Tu znajduje się baza transportowa oraz biura spedycji, gdzie doświadczeni spedytorzy czuwają nad sprawnym przebiegiem transportów oraz bezpieczeństwem przewożonych ładunków.

* Hala magazynowa
Firma Alwina-trans sp. z o.o. to nie tylko transport samochodowy. W Sitkówce Nowiny, gdzie mieści się nasza siedziba, powstaje hala magazynowa o powierzchni 1800 mkw. Wysokość hali to 7,5 m. Hala posiadać będzie 6 bram rozładunkowych.Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi transportowe na terenie kraju i Europy.
Aby zapewnić naszym klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma stawia na najwyższej jakości sprzęt. Nasz tabor składa się z ciągników siodłowych marki Iveco. Naczepy skrzyniowe (firana) 13,62m przystosowane do przewozu stali. Naczepy firmy Schmitz.
Firma posiada tabor samochody zdolny do przewożenia każdego rodzaju ładunku od 1,5 do 24 ton.
* Tabor
W skład taboru samochodowego firmy wchodzą:
- 2 busy o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony,
- 7 samochodów ciężarowych o dopuszczalnej ładowności do 12 ton,
- 5 samochodów ciężarowych z naczepą o ładowności do 24 ton.

Pojazdy przystosowane do przewozu m.in. napojów (wszystkie trzy burty otwierane). Auta wyposażone są w windy załadowcze.
Wszystkie środki transportowe gwarantują pełną niezawodność. Samochody serwisowane w autoryzowanych warsztatach. Taboru spełnia wszystkie normy ekologiczne i posiada certyfikaty EURO5 oraz EURO3.

* Łączność
Wszyscy kierowcy wyposażeni są w telefony komórkowe. Spółka ALWINA-TRANS posiada zamontowany we wszystkich swoich pojazdach system lokalizacji taboru - GPS. System ten zapewnia możliwości monitorowania pojazdów w całej Europie przez 24 godziny na dobę.
* Ubezpieczenie ładunków
ALWINA-TRANS gwarantuje ubezpieczenie przewożonych ładunków w ramach posiadanej polisy Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego (OCPD) zgodnie z przepisami konwencji CMR do wysokości 300.000 USD. W przypadku przekroczenia wartości polisy przez wartość ładunku, firma każdorazowo doubezpiecza ładunek do jego pełnej wartości.
* Kierowcy
Zatrudniamy ludzi zaufanych, rzetelnych i wykwalifikowanych. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie. Przeszli wszelkie niezbędne kursy. Możesz być pewny - zawsze będziemy na czas!! 

transport międzynarodowy, transport, spedycja, spedycja międzynarodowa, usługi transportowe, przewóz towarów, przewóz ładunków, firma transportowa,