"Almat" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Matysiak

80-299 Gdańsk
ul. Barniewicka 69
tel: 58 552 77 54
fax: 58 554 66 16

 

Jesteśmy firmą transportową z siedzibą w Gdańsku. W branży transportowej działamy od 1991 roku, zajmując się przewozami krajowymi i międzynarodowymi oraz spedycją. Dysponujemy dziesięcioma samochodami o ładownościach od 1-24 ton i doświadczonym zespołem kierowców. Posiadamy ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300.000 $. Nadrzędnym celem, który przyświeca naszej działalności jest maksymalne podnoszenie poziomu naszych usług. Pragniemy, aby nasi klienci byli zaspokojeni w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań. Dlatego m.in. oferujemy zróżnicowany tabor, dostosowany do wielkości przesyłek. Mamy możliwość magazynowania towarów oraz ich dystrybucji.

Telefoniczny kontakt z kierowcami naszej floty oraz System GPS pozwalają na dokładne określenie ciągłej lokalizacji towaru w czasie rzeczywistym. Powyższe czynniki gwarantują także większe bezpieczeństwo towaru podczas przewozów.

Do państwa dyspozycji jest 10 zestawów samochodów cięzarowych DAF, Scania, Renault z naczepami o ładowności do 24 ton i wymiarach: długość: 13,60 m; szerokość: 2,54 m; wysokość: 2,83 m; objętość: 100 m. 3 Posiadamy równierz auta o ładowności 3,5 ; 5 oraz 12 ton Kilka naczep wyposażonych jest w plandekę typu "firana" jak również kilka to naczepy burtowe co sprawia, iż każdy ładunek jesteśmy w stanie bezpiecznie załadować i dostarczyć we wskazane miejsce.

Firma prowadzi bezpośredni kontakt z kierowcami za pomocą telefonów komórkowych i nawigacji satelitarnej GPS, co gwarantuje większe bezpieczeństwo towaru podczas przewozu.
Ponad to w naszej ofercie posiadamy dla mniejszych zleceń również busy o ładowności do 1,5 tony.

ZASIĘG:
W przewozach krajowych:
* obszar całego kraju
W przewozach międzynarodowych:
* Niemcy
* Francja
* Benelux
* Włochy
* Szwajcaria
* Wielka Brytania
* Czechy
* Słowacja
* Węgry
* Skandynawia

 

brukarstwo, usługi brukarskie, drogi, chodniki, parkingi, transport międzynarodowy, spedycja,